Plotery.org to sprawdzony serwis ploterów HP z Poznania oraz innego sprzętu drukującego. Od ponad 17 lat sprawnie działamy na Poznańskim rynku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na bezbłędną i szybką analizę uszkodzeń ploterów czy drukarek oraz  szybką ich naprawę. Dbamy o każdego klienta i dopasowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Mieliśmy okazję współpracować z setkami firm, które zaufały naszym usługom. Wiele z nich do dzisiaj systematycznie korzysta z serwisu plotery.org

Każde urządzenie drukujące potrzebuje regularnej konserwacji i przeglądu. Trzeba pamiętać o tym przynajmniej raz do roku. 

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt pod numerem 784 898 784 lub [email protected]. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Szczegółowe informacje dojazdu znajdują się pod zakładką Kontakt.

Nasz serwis ploterów odbiera sprzęt od klienta i naprawia go w siedzibie naszej firmy. W wyjątkowych sytuacjach jest możliwość naprawy urządzenia u klienta. Istnieje również możliwość wysłania nam sprzętu do naprawy.